Our specialist's review

By Marie K.

Marie K.

Free your dog from parasites. Thanks to the necklace´s antiparasitic Scalibor you will be able to play with you pet being sure that you are protected against fleas, ticks and even mosquito sandfly bites - that cause leishmaniasis. 

We recommend using this necklace all year, especially when having walks in parks or woods. Protection guaranteed for 100%.

If there is parasites in our dogs there will be parasites in our homes.

Scalibor Antiparasitic Collar

An easy and effective way to protect your dog from ticks, including those that may carry organisms that cause serious diseases such as Lyme disease and Rocky Mountain spotted fever. Put a Scalibor® Protector Band on your dog and within 2 to ...

Length

 • 48 cm / 26,38
 • 65 cm / 28,21

Order 2 units, don't run out of it

 • x1 26,38 26,38€/unit
 • x2 -1,06€ 51,70 25,32€ last unit
 • x3 -1,58€ 77,56 24,80€ last unit
 • x5 -2,64€ 129,26 23,74€ last unit
 • x1 28,21 28,21€/unit
 • x2 -1,13€ 55,29 27,08€ last unit
 • x3 -1,69€ 82,94 26,52€ last unit
 • x5 -2,82€ 138,23 25,39€ last unit

Complement your pest protection with one of these products!

Customers who have seen this product have also purchased..

Features Scalibor Antiparasitic Collar

 • Reference8713184000484
 • BrandScalibor
 • Insects and parasitesFlea, Ticks, Leishmaniasis Mosquitos
 • Length48 cm, 65 cm, 48 cm., 65 cm.
 • Dog SizeMedium, Maxi, Small
 • Type of ComponentsChemical
 • Pet Weight,

Description Scalibor Antiparasitic Collar

Scalibor ® on uus mõiste parasiidivastane krae. Selle toimeaine deltametriini, kõrglipofiilsed koostisosa vabaneb ja jaotatud lipiidide kiht koeranahkade hõlmavad kogu tema keha nädalas. Seetõttu uuenduslikke konstantse vabanemise Deltametriini otseselt ja eranditult koera nahka erineb enamiku teiste kraed, milles toimeaine vabaneb aurustamisel. Nimetatud teistel kirburihmade, palju toimeainet on kadunud ja toota lõhn. Ja vaid väike osa jääb kaitsta koer. Mis Scalibor ®, koer saab vajaliku koguse deltametriinile päevast päeva, 6 kuud.Seotud kiire neurotoksilisele mõju parasiidid deltametriinile saada parimaid tulemusi oma parasiidivastane Meede: töötada välja tõrjuv mõju, mistõttu enamik kohta sandflies või puugid ei saa jääda loom, takistades selle söötmist. See põhjustab närvisüsteemi sümptomeid ja hoiab parasiidid nii sandflies ja kirbud ja puugid jõuda sügelema (anti toidu mõju). Soodustab tapmise parasiidid (surmav).

Scalibor ® pakub kaitset 6 kuud peale hammustades sandflies (Phlebotomus perniciosus) saatjad Leishmaniasis. Nii, et kaitsta Scalibor ® koer vastu hammustamine sandflies, mis kaitseb ka Leishmaniasis.

Scalibor ® on väga efektiivne puukide sest deltametriinile tegutseb kõikides arengufaasides: vastsed, nümfid ja täiskasvanutele ning isegi juhtudel massilise nakatumise: eksperimentaalne nakkust tõendeid tohutu (25-50 puugid ) ja korduvad (10 järjestikuse levikust).

Scalibor ® Samuti osutub tõhusaks 4 kuud Kirbuinvasioonide (Ctenocephalides felis) nagu deltametriin on väga efektiivsed täiskasvanud kirbud (kui ei ole vastupidav populatsioonides sünteetilised püretroidid).

Scalibor ® on ohutu kogu perele: Uuenduslik tehnoloogia ja pidev vabastamine otse lipiidkihti optimeerib kasutamine deltametriinile Scalibor ®. See on suur erinevus teistest kaelakeed kütuseaurude release teeb palju toimeaine sadestub kohapeal ja läheduses koer.

Scalibor ® on näidatud täielikult kasutatav ka siis, kui koer on märg: Seega ei ole vaja eemaldada krae kui ta puutub kokku veega. See on väga oluline eelis teiste kaelakeed, eriti piirkondades kõrge sademeid.

Scalibor ® ei haise: Scalibor ® on lõhnatu, nii et see ei tekita koerale või selle omaniku või lubades regulaarne kontakt lemmikloom.

Scalibor ® on efektiivne kuni 6 kuud: Tänu oma pikaajalise kestusega kuni 6 kuud Scalibor ® on väga taskukohane majaomanikele.

Customer Reviews Scalibor Antiparasitic Collar

5 Stars | 1514 Reviews
5 Stars
82%
4 Stars
15%
3 Stars
2%
2 Stars
0%
1 Stars
0%

Most positive review

By Sindija L.
in

My labradoodle has only had two ticks since the collar, which is amazing, because without you can usually find about 20-30 ticks crawling after a walk in the woods. Also the shipping was great and price as well. Thanks!

By
in

My labradoodle has only had two ticks since the collar, which is amazing, because without you can usually find about 20-30 ticks crawling after a walk in the woods. Also the shipping was great and price as well. Thanks!

By
in

I always use these collars for my Spinone dogs as they love to hunt. The collars keep them free from ticks and other biting insects.

By
in

Si, desde que lo usa mi perrete no hay ningún problema

By
in

Ottimo prodotto efficace resistente. E al prezzo migliore trovato su internet

By
in

sin duda el mejor collar para proteger a nuestros peludos

Standard price

26,38

Autoship order How does it work?

Save in your Autoship deliveries! + info

-5%
In stock
-
+

Pay with PayPal, Tarjeta, MasterCard, TrustPay, Visa. Prices valid for today